Szerencs: Klímaberendezést kapott a Szerencsi Mentőállomás

klima mentoallomasnak

Egy helyi vállalkozó felajánlásának köszönhetően új klímaberendezéssel bővült a Szerencsi Mentőállomás. Braun Miklós nagylelkű adományát április 27-én vehették birtokba a mentők, a jótékony adományozó pedig nemcsak a modern eszközt biztosította, hanem annak szakszerű beszereléséről is személyesen gondoskodott csapatával. A mentőállomás munkatársai örömmel fogadták a felajánlást. A frissen felszerelt hűtő-fűtő berendezés a nyári forróságban kellemes hűvöst, míg a hideg téli hónapokban megbízható fűtést biztosít majd a két kivonulás között pihenő dolgozóknak.

Forrás: Facebook - Szerencsi Hírek

Cookie-kat használunk

Weboldalunkon cookie-kat (sütiket) használunk a legjobb felhasználói élmény nyújtása érdekében. Ön maga döntheti el, hogy engedélyezi-e használatukat vagy sem. Ha szeretne többet megtudni adatvédelmi szabályainkról és a sütik használatáról, kattintson a 'Több információ' feliratra.

hacklink satın al holiganbet betnano betnano giriş betparibu betparibu giriş casibom virüsbet kalebet perabet pashagaming virusbet perabet perabet giriş perabet perabet giriş egebet madridbet madridbet giriş imajbet imajbet giriş pashagaming giriş marsbahis marsbahis giriş