Indul a megyei II. osztály Kelet csoportja is , Football

fotball

Íme a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Kelet csoportjának őszi sorsolása.

1. forduló (augusztus 15-16.)

Sz., 17.00: Pálháza – Karcsa
Sz., 17.00: Szerencs – Tokaj
V., 17.00: Mezőzombor – Tiszaladány
V., 17.00: Pácin – Garadna
V., 17.00: Erdőhorváti – Sátoraljaújhely
V., 17.00: Megyaszó – Telkibánya
V., 17.00: Korlát – Gönc
V., 17.00: Taktaharkány – Alsózsolca

2. forduló (augusztus 22-23.)

Sz., 17.00: Tiszaladány – Szerencs
Sz., 17.00: Sátoraljaújhely – Mezőzombor
Sz., 17.00: Alsózsolca – Megyaszó
V., 17.00: Gönc – Pálháza
V., 17.00: Garadna – Erdőhorváti
V., 17.00: Telkibánya – Pácin
V., 17.00: Karcsa – Taktaharkány
V., 17.00: Tokaj – Korlát

3. forduló (augusztus 30.)

V., 17.00: Pálháza – Tokaj
V., 17.00: Mezőzombor – Garadna
V., 17.00: Pácin – Megyaszó
V., 17.00: Szerencs – Sátoraljaújhely
V., 17.00: Erdőhorváti – Telkibánya
V., 17.00: Korlát – Tiszaladány
V., 17.00: Taktaharkány – Gönc
V., 17.00: Alsózsolca – Karcsa

4. forduló (szeptember 5-6.)

Sz., 16.30: Tiszaladány – Pálháza
Sz., 16.30: Sátoraljaújhely – Korlát
V., 16.30: Gönc – Karcsa
V., 16.30: Garadna – Szerencs
V., 16.30: Telkibánya – Mezőzombor
V., 16.30: Megyaszó – Erdőhorváti
V., 16.30: Tokaj – Taktaharkány
V., 16.30: Pácin – Alsózsolca

5. forduló (szeptember 12-13.)

Sz., 16.30: Pálháza – Sátoraljaújhely
Sz., 16.30: Szerencs – Telkibánya
Sz., 16.30: Alsózsolca – Gönc
V., 16.30: Mezőzombor – Megyaszó
V., 16.30: Erdőhorváti – Pácin
V., 16.30: Korlát – Garadna
V., 16.30: Karcsa – Tokaj
V., 16.30: Taktaharkány – Tiszaladány

6. forduló (szeptember 19-20.)

Sz., 16.00: Tiszaladány – Karcsa
Sz., 16.00: Sátoraljaújhely – Taktaharkány
V., 16.00: Garadna – Pálháza
V., 16.00: Pácin – Mezőzombor
V., 16.00: Telkibánya – Korlát
V., 16.00: Megyaszó – Szerencs
V., 16.00: Tokaj – Gönc
V., 16.00: Erdőhorváti – Alsózsolca

7. forduló (szeptember 26-27.)

Sz., 16.00: Pálháza – Telkibánya
Sz., 16.00: Szerencs – Pácin
Sz., 16.00: Alsózsolca – Tokaj
V., 16.00: Gönc – Tiszaladány
V., 16.00: Mezőzombor – Erdőhorváti
V., 16.00: Korlát – Megyaszó
V., 16.00: Karcsa – Sátoraljaújhely
V., 16.00: Taktaharkány – Garadna

8. forduló (október 3-4.)

Sz., 15.00: Tiszaladány – Tokaj
Sz., 15.00: Sátoraljaújhely – Gönc
V., 15.00: Garadna – Karcsa
V., 15.00: Pácin – Korlát
V., 15.00: Erdőhorváti – Szerencs
V., 15.00: Telkibánya – Taktaharkány
V., 15.00: Megyaszó – Pálháza
V., 15.00: Mezőzombor – Alsózsolca

9. forduló (október 10-11.)

Sz., 15.00: Pálháza – Pácin
Sz., 15.00: Szerencs – Mezőzombor
Sz., 15.00: Alsózsolca – Tiszaladány
V., 15.00: Gönc – Garadna
V., 15.00: Korlát – Erdőhorváti
V., 15.00: Karcsa – Telkibánya
V., 15.00: Taktaharkány – Megyaszó
V., 15.00: Tokaj – Sátoraljaújhely

10. forduló (október 17-18.)

Sz., 14.30: Mezőzombor – Korlát
Sz., 14.30: Sátoraljaújhely – Tiszaladány
Sz., 14.30: Szerencs – Alsózsolca
V., 14.30: Garadna – Tokaj
V., 14.30: Pácin – Taktaharkány
V., 14.30: Erdőhorváti – Pálháza
V., 14.30: Telkibánya – Gönc
V., 14.30: Megyaszó – Karcsa

11. forduló (október 24-25.)

Sz., 14.30: Pálháza – Mezőzombor
Sz., 14.30: Tiszaladány – Garadna
Sz., 14.30: Alsózsolca – Sátoraljaújhely
V., 13.30: Gönc – Megyaszó
V., 13.30: Korlát – Szerencs
V., 13.30: Karcsa – Pácin
V., 13.30: Taktaharkány – Erdőhorváti
V., 13.30: Tokaj – Telkibánya

12. forduló (október 31.-november 1.)

Sz., 13.00: Szerencs – Pálháza
V., 13.00: Garadna – Sátoraljaújhely
V., 13.00: Mezőzombor – Taktaharkány
V., 13.00: Pácin – Gönc
V., 13.00: Erdőhorváti – Karcsa
V., 13.00: Telkibánya – Tiszaladány
V., 13.00: Megyaszó – Tokaj
V., 13.00: Korlát – Alsózsolca

13. forduló (november 7-8.)

Sz., 13.00: Pálháza – Korlát
Sz., 13.00: Tiszaladány – Megyaszó
Sz., 13.00: Sátoraljaújhely – Telkibánya
Sz., 13.00: Alsózsolca – Garadna
V., 13.00: Gönc – Erdőhorváti
V., 13.00: Karcsa – Mezőzombor
V., 13.00: Taktaharkány – Szerencs
V., 13.00: Tokaj – Pácin

14. forduló (november 14-15.)

Sz., 13.00: Szerencs – Karcsa
Sz., 13.00: Pálháza – Alsózsolca
V., 13.00: Mezőzombor – Gönc
V., 13.00: Pácin – Tiszaladány
V., 13.00: Erdőhorváti – Tokaj
V., 13.00: Telkibánya – Garadna
V., 13.00: Megyaszó – Sátoraljaújhely
V., 13.00: Korlát – Taktaharkány

15. forduló (november 21-22.)

Sz., 13.00: Tiszaladány – Erdőhorváti
Sz., 13.00: Sátoraljaújhely – Pácin
Sz., 13.00: Alsózsolca – Telkibánya
V., 13.00: Gönc – Szerencs
V., 13.00: Garadna – Megyaszó
V., 13.00: Karcsa – Korlát
V., 13.00: Taktaharkány – Pálháza
V., 13.00: Tokaj – Mezőzombor

16. forduló (november 28-29.)

Sz., 13.00: Tiszaladány – Mezőzombor
Sz., 13.00: Sátoraljaújhely – Erdőhorváti
Sz., 13.00: Alsózsolca – Taktaharkány
V., 13.00: Gönc – Korlát
V., 13.00: Garadna – Pácin
V., 13.00: Telkibánya – Megyaszó
V., 13.00: Karcsa – Pálháza
V., 13.00: Tokaj – Szerencs

Forrás: boon.hu